تلاش برای کمال- ویدیوی تبلیغاتی اوریگامی

وبلاگ ما

تلاش برای کمال- ویدیوی تبلیغاتی اوریگامی

هنرمندهای خلاقی در دنیا وجود دارند که از اوریگامی برای انتقال مفهوم مورد نظر خودشون به مخاطب استفاده می‌کنند. هنر اوریگامی یا کاغذ و تا  گاهی هم برای جذاب تر شدن تبلیغات استفاده شده. دیدن مراحل تا شدن کاغذ و ساخته شدن یک کاردستی از کاغذ سرگرم کننده است و این باعث میشه تا حین دیدن تبلیغ مردم احساس کسالت نکنن و محتوا سرگرم کننده و تازه باشه.

اوریگامی - ویدیوی تبلیغاتی اریگامی اسکیس لوازم ورزشی - کاغذ و تا کازیه origami video
مدل اوریگامی ساخته شده برای نمایش محل اولیه شرکت اسیکس در کوبه – ژاپن

در ادامهء این نوشته می‌تونید ویدیوی اوریگامی تلاش برای کمال (Origami in the pursuit of perfection) رو ببینید.

اسیکس (asics) یک شرکت تجهیزات ورزشی ژاپنی است که پوشاک و کفش برای ورزش‌های مختلف تولید می‌کنه. شرکت اسیکس برای معرفی مسیری که طی کرده از اوریگامی و تا شدن کاغذ استفاده کرده. در ویدیویی که در ادامهء این نوشته‌ی کازیه اومده کیهاچیرو انیتسوکا (Kihachiro Onitsuka) که موسس شرکت هست مراحلی رو که از راه اندازی شرکت تا رسیدنش به جایی که الان هست رو توضیح میده و در حین توضیحاتش اوریگامی‌هایی از محصولات شرکت دیده میشه و گاهی هم رویدادهای مهم با اوریگامی نمایش داده می‌شه. علاوه بر این که تماشای این ویدیو به خاطر اوریگامی‌های جالبی که داره جذاب هست٬ دیدن مسیری که یک شرکت کوچیک طی کرده تا به یک شرکت بزرگ و یک برند مطرح در زمینه لوازم ورزشی تبدیل بشه می‌تونه برای شما الهام بخش باشه.

در انتهای ویدیو بعد از اینکه که دستارودهای شرکت بیان میشه موسس شرکت حرف جالبی راجع به دستاوردها می‌زنه

But it`s the beginning of the end, when you start to appreciate your own achievements, constant Improvement is an elemental part of the  acics philosophy the pursuit of perfection never stops

اما این آغاز یک پایانه٬ وقتی که شما شروع به تحسین دستاوردهای خودتون می‌کنید٬ بهبود همیشگی یکی از بخش‌های اصلی فلسفهء اسیکس  در مسیر کمال است.

 

منبع : MABONA ORIGAMI

2 دیدگاه

آواتار نویسنده

فوت

چقققققد جالب بود
دست و جیغ و هورااااا

من نمیدونستم اسیکس ژاپنیه :))))

آواتار نویسنده

عادله

🙂
خوشحالم که خوشت اومده

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز مشخص شده اند*

X