یک خبر خوب

وبلاگ ما

یک خبر خوب

,
در دسته بندی نشده
,
کاغذ اوریگامی - کازیه
کاغذ اوریگامی – کازیه

در بیشتر نوشته‌های کازیه به این موضوع اشاره شده که یکی از کابردهای اوریگامی هدیه دادن شکل‌های مختلفی هست که می‌سازیم. این هدیه بسیار دوست داشتنی‌تر می‌شود اکر از کاغذهای قشنگ و رنگی برای ساختن آن استفاده شده باشد. کاغذ کادوهایی که داریم گزینهء مناسبی برای این‌ کار هستند ولی گاهی ضخیم بودن کاغذ باعث می‌شود که نتونیم تمام تاها را با ظرافت بزنیم و شاید شکل خیلی قشنگ از آب در نیاید مخصوصا اگر تعداد تا ها زیاد باشند. برای رفع این مشکل می‌توانیم از کاغذ اوریگامی استفاده کنیم که ضخامت کمتری نسبت به کاغذهای معمولی دارند. این ویژگی باعث می‌شود تا زدن آن‌ها راحت تر باشد و در نتیجه برای شکل‌هایی با تعداد تای زیاد مناسب‌تر هستند.

همانطور که تا حالا متوجه شده‌اید بیشتر اشکال اوریگامی با کاغذ مربعی ساخته می‌شوند و برای شروع اول باید یک مربع از کاغذ مستطیل شکل جدا کنیم. برای راحت‌تر شدن کار٬ می‌توانیم از کاغذهای اوریگامی‌ای استفاده کنیم که رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی دارند٬ با استفاده از کاغذ اوریگامی شکلی که می‌سازیم٬ قشنگ‌تر می‌شود. سختی ماجرا اینجاست که شاید به راحتی نتوانیم کاغذ اوریگامی پیدا کنیم و خبر خوب این که فروشگاه اینترنتی کازیه راه اندازی شده و شما می‌توانید از تمام نقاط ایران بدون خارج شدن از خانه کاغذ اوریگامی بخرید و منتظر باشید که بستهء کاغذ اوریگامی به مقصد برسد تا شروع کنید به ساختن شکل‌های اوریگامی.

برای دسترسی به فروشگاه می‌توانید از منوی بالای صفحه استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید.

از شکل‌هایی که ساختید عکس بگیرید و با هشتگ kaziehorigami توی اینستاگرام قرار بدید تا ما هم از دیدن اوریکامی‌هایی که ساختید شاد بشیم 🙂

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز مشخص شده اند*

X