آموزش درنای اوریگامی (ویدیو)

وبلاگ ما

آموزش درنای اوریگامی (ویدیو)

,
در آموزش اریگامی، متوسط، ویدیوها
,

درنای اوریگامی یکی از شناخته‌شده‌ترین اشکال اوریگامی است. درنا را به عنوان نماد صلح می‌شناسیم و خیلی از ما با دیدن درنای اوریگامی یاد داستان ساداکو می‌افتیم که در اثر انفجار اتمی هیروشیما دچار لوسمی شد و برای نجات خودش شروع کرد به ساختن درناهای کاغذی (اینجا می‌توانید بیشتر راجع به ساداکو بخوانید). چند سالی هم هست که دوستان ما در سرزمین کاغذ و تا در روز جهانی صلح رویداد نمادین سیمرغ شمایید را برگزار می‌کنند که درناهای کاغذی هم عضو ثابت این رویداد هستند و شاید خیلی از ما از این طریق با درنای اوریگامی و دنیای کاغذ و تا آشنا شده باشیم.

پیش از این در کازیه با هم آموزش درنای اوریگامی را دیده بودیم که انگار بعضی از مراحل گنگ بود٬ این شد که آموزش ویدیویی درنای کاغذی را در این نوشته‌ی کازیه با هم می‌بینیم. البته قبل از دیدن این ویدیو بهتر است که پایه‌ی مربع اوریگامی یا پایه‌ی پرنده را بسازید. (آموزش ویدیویی پایه‌ی پرنده)

آموزش ویدیویی درنا اریگامی - کازیه اریگامی کاغذوتا پرنده
آموزش ویدیویی درنا اریگامی – کازیه

آماده‌اید که یک درنای کاغذی بسازید؟

ویدیوی آموزش درنای اوریگامی

امیدواریم از تماشای این ویدیو لذت برده باشید٬ خوشحال می‌شیم اگر عکس درناهایی که ساختید رو در اینستاگرام از طریق هشتگ kaziehorigami با ما به اشتراک بگذارید. (اینستاگرام کازیه : kazieh_origami )

همین‌طور یادتون باشه که اگر کاغذ اوریگامی‌ خواستید٬ می‌تونید از فروشگاه کازیه تهیه کنید و منتظر بمونید تا آقای پستچی بیاد و کاغذهای شما رو به دستتون برسونه.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز مشخص شده اند*

X