درباره کازیه

سلام

به کازیه خوش آمدید. شاید برای شما این سوال پیش آمده که کازیه چیست؟ به جعبه‌های چوبی‌ای که روی میز کاغذها را درون آن می‌گذارند کازیه گفته می‌شود. ما در این وبسایت کاغذها را از کازیه برمی‌داریم و با آن‌ها اشکال گوناگون اوریگامی درست می‌کنیم.

اوریگامی (origami-折り紙) همان هنر کاغذ و تا است و ترکیب دو کلمهء ژاپنی اوری به معنی تا زدن و کامی به معنی کاغذ است. با کمک اوریگامی اشکال بسیار متنوعی می‌توان ساخت. اریگامی یک سرگرمی در دسترس است و تنها امکاناتی که برای ساختن اشکال اوریگامی نیاز دارید یک برگ کاغذ است. اریگامی برای گروه های سنی مختلف مناسب است و با ساختن کاردستی‌هایی به وسیله‌ی تا زدن کاغذ٬ می‌توانیم برای خود و اطرافیانمان لحظات خوشی بیافرینیم. اگر به تازگی با هنر کاغذ و تا اشنا شده‌اید در کازیه می‌توانید آموزش شکل‌های مختلف اوریگامی را ببینید.

کاردستی‌های اوریگامی
کاردستی‌های اوریگامی

اوریگامی هنر جالبی است که علاوه بر جنبه تزیینی و سرگرمی٬ کاربردهایی هم دارد. اگر از علاقه‌مندان به هنر کاغذ و تا هستید و می‌خواهید اطلاعاتی راجع به کاربرد این هنر کسب کنید٬ در کازیه می‌توانید با کاربردهای مختلف اوریگامی آشنا شوید.

اوریگامی برای کودکان مزایای زیادی دارد. ساختن کاردستی‌های مختلف توسط کاغذ باعث افزایش اعتماد به نفس کودکان می‌شود٬ کودکان با دیدن کاردستی‌های حاصل کار خود احساس توانایی می‌کنند و این امر باعث می‌شود قدرت خلاقیت کودکان پرورش یابد. کار کردن با کاغذ مهارت کار با دست می‌شود و هماهنگی بین چشم و دست کودکان را افزایش می‌دهد. همچنین باعث آشنایی کودکان با اشکال هندسی و درک روابط موجود بین آن ها می‌شود. در کازیه می‌توانید آموزش کاردستی‌های اریگامی ساده مناسب کودکان را ببینید.

ما در کازیه علاوه بر آموزش اوریگامی و انتشار مطالب مرتبط با هنر کاغذ و تا٬ برای علاقمندان به این هنر فروشگاه کوچکی هم داریم که محصولات مختلف را به سراسر ایران ارسال می‌کنیم. اگر دوست دارید که شکل‌های اوریگامی را با کاغذهای مخصوص اوریگامی بسازید٬ پیشنهاد می‌کنیم سری به فروشگاه بزنید و محصولات رو ببینید.

خوشحال می‌شویم که نظرات خود را راجع به مطالب کازیه با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز مشخص شده اند*

X