آدامس اکسترا – ویدیوی تبلیغاتی اوریگامی

وبلاگ ما

آدامس اکسترا – ویدیوی تبلیغاتی اوریگامی

هنرمندهای خلاقی در دنیا وجود دارند که از اوریگامی برای انتقال مفهوم مورد نظر خودشون به مخاطب استفاده می‌کنند. هنر اوریگامی یا کاغذ و تا گاهی هم برای جذاب تر شدن تبلیغات استفاده شده. دیدن مراحل تا شدن کاغذ و ساخته شدن یک کاردستی از کاغذ سرگرم کننده است و این باعث میشه تا حین دیدن تبلیغ مردم احساس کسالت نکنن و محتوا سرگرم کننده و تازه باشه.

تبلیغ آدامس اکسترا - کازیه
درناهای اوریگامی در تبلیغ آدامس اکسترا – کازیه

در ادامهءی نوشته با هم تیزر تبلیغاتی آدامس اکسترا را می‌بینیم.

آدامس اکسترا هم در یکی از تبلیغاتش از درناهای کاغذی استفاده کرده٬ در این ویدیوی تبلیغاتی داستان در این ویدیو داستان پدر و دختری را می بینیم که از زمان کودکی دختر آغاز شده و تا زمانی که تصمیم به ترک خانهء پدری می گیرد ادامه دارد. داستان از صحنه‌ای آغاز می‌شود که پدر در قطار با استفاده از جادوی اوریگامی از کاغذ دور آدامس اکسترا برای دخترش یک درنای کاغذی می سازد و این ماجرا ادامه دارد تا زمانی که دختر قصد دارد خانهء پدری را ترک کند و هنگامی که پدرش برای کمک جعبه‌های وسایل را جابه‌جا می‌کند یکی از جعبه‌ها از دستش می‌افتد و محتویات جعبه که درناهای کاغذی‌ای بودند که در طول این‌ سال‌ها پدر رای دخترش ساخته بود٬ روی زمین می‌ریزند.

شعار تبلیغاتی‌ای که در انتهای این ویدیو پخش می‌شود:

Sometimes the little things last the longest. Give extra, get extra

امیدوارم که از تماشای این ویدیو لذت برده باشید. اگر شما هم دلتون خواست با پوست آدامس درنای کاغذی بسازید٬ می‌تونید اینجا آموزش درنای کاغذی رو ببینید. عکس اوریگامی‌هایی که ساختید رو با هشتگ kaziehorigami از طریق اینستاگرام با کازیه به اشتراک بگذارید و خوشحالمون کنید.

2 دیدگاه

آواتار نویسنده

سلام دوست عزیزم عادله جان…
ممنون از حضور سبزت در وبلاگ نسیم زندگی…
خیلی خوشحالم که از طریق رنگی رنگی باهات آشنا شدم…
کارات عالی هستن…قبلا به طور اتفاقی وقتی دنبال آموزش اوریگامی بودم به سایتت برخورد کرده بودم…
امیدوارم باز هم در وبلاگ ببینمت.
شاد باشی و سربلند.
صادقی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز مشخص شده اند*

X