ایده‌هایی برای استفاده از ستاره‌های شانس اوریگامی

وبلاگ ما

ایده‌هایی برای استفاده از ستاره‌های شانس اوریگامی

ستاره‌های شانس اوریگامی از شکل‌های پرطرفدار اوریگامی هستند. این ستاره های کوچولو رو می‌تونید در رنگهای مختلف بسازید و ازشون برای خوشگل‌سازی محیط اطرافتون استفاده کنید. در این نوشتهء کازیه ایده هایی را برای استفاده  از ستاره‌های شانس اریگامی ببینید.

 

ایده‌هایی برای استفاده از ستاره‌های شانس اوریگامی - کازیه
ایده‌هایی برای استفاده از ستاره‌های شانس اوریگامی – کازیه

ایدهء ۱

می‌تونید ستاره‌های شانس اوریگامی رو با استفاده از نخ به هم وصل کنید و ریسه‌های ستاره‌ای بسازید. از ریسه‌ها می‌تونید به جای پرده استفاده کنید یا یه قسمت از دیوار رو باهاشون تزیین کنید و فضای متفاوتی برای اتاقتون بسازید.

آویز ستاره‌ای اوریگامی - کازیه
آویز ستاره‌ای اوریگامی – کازیه

ایدهء۲

میتونید روی هر کدوم از نوارها یک آرزو ببنویسید و ستارهء شانس اوریگامی بسازید. اینجوری یه عالمه ستارهء شانس دارید که می‌تونید از دیدنشون یا آرزوهاتون بیفتید و  برای رسیدن بهشون تلاش کنید.

lucky star ستاره شانس - کازیه
lucky star ستاره شانس – کازیه

ایدهء۳

می‌تونید ستاره‌هایی رو که ساختید به شکلی که دوست دارید (مثلا ستاره یا قلب) روی یه قاب بچسبونید و بزنید به دیوار و هر باز چشمتون به تابلوی دستساز خودتون میفته کلی از دیدنش کیف کنید.

ایده برای استفاده از ستاره شانس اوریگامی - کازیه
ایده برای استفاده از ستاره شانس اوریگامی – کازیه

ایدهء ۴

می تونید ستاره‌های اوریگامی رنگی رنگی رو توی بطری‌ بریزید و توی یه قفسه کنار هم بچینید. بطری‌های پر از ستاره حال و هوای محیط رو کلی عوض می‌کنند.

بطری ستاره‌ای اوریگامی - کازیه
بطری ستاره‌ای اوریگامی – کازیه

ایدهء ۵

می‌تونید از این ستاره‌های اوریگامی برای ساختن زیورآلات استفاده کنید. گوشواره‌های ساخته شده با ستاره‌های شانس می‌تونه تیپ شما رو کاملا متفاوت کنه. به غیر از گوشواره می‌تونید با رد کردن کش از بین ستاره‌ها یه دستبند ستاره‌ای بسازید.

زیورآلات اوریگامی با ستاره شانس - کازیه
زیورآلات اوریگامی با ستاره شانس – کازیه

از طریق این لینک  می‌تونید نوا‌رهای کاغذی برای ساختن این ستاره‌های بامزه رو از فروشگاه کازیه بخرید. آموزش ساخت این ستاره‌ء اوریگامی هم توی بسته گذاشته شده.

2 دیدگاه

آواتار نویسنده

ترنم

کازیه جان چرا موقعی که میخوام بالهای ستاره رو درست کنم کاغذ وا میشه یا مچاله میشه و حجم نمی گیره مربوط به جنس کاغذمه؟ چه جنسی باید بگیریم؟

آواتار نویسنده

عادله

سلام ترنم جان،
ببخش که اینقدر دیر جواب می‌دم. هرچه کاغذ نازک‌تر باشه بهتره، خصوصا برای وقتی که تعداد تا زیاد میشه. کاغذهای سبک- شبیه کاغذ کاهی- مناسب هستن.
کاغذ مخصوص اریگامی هم که بهترینه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز مشخص شده اند*

X